Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dr.Fuchs'tan Sagopa Kajmer'e Barış Çağrısı

Dr.Fuchs'tan Sagopa Kajmer'e Barış Çağrısı Empty Dr.Fuchs'tan Sagopa Kajmer'e Barış Çağrısı

Mesaj tarafından Dr.Henker Perş. Mart 07, 2013 8:32 pm

Dr. Fuchs "zaman acımasız ama dostlarına olan uzaklıgının acısı zamanın acısını his dahi etirmezken eyyy yetenklı kardesım nezamanı beklersın ölüm çok uzak değil kimsenin kalbini kıracak bile vaktimiz yokken sen neden ktuplar kadar soguksun yaklaş zamanı geldı ınadı bırak hepımız ıcın zamanı geldı artık tarıhı yaraları sarmak bızım bu ıse verdıgımız emegın ve boynumuzun borcudur ta bu tarıhı bırlıkte dogru olması gereken cızgısıne tasıyacagız yada bu sekılde pes etmıs gıbı bırbırımızden uzak kısıtlı veya sınırlı örumuzde herseyı öylesıne uzaktan ızleyecegız ... artık bır ses ver sesiz komsum bekliyorum
dr.fuchs"

"zamanı geldıde gecıyor hiç kusmedimki sagoya sadece konuşmadık ama gereksiz bir sesizlik bu ve çağrımı yapıyorum hadı artık .eğer sago kardeşimde istiyorsa hemen barışalım çok vaktimiz kalmadı .. birşeyleri yoluna koymadan veya istediğimz yerlere yükseltmeden göçüp gitmek herşeyi anlamsız kılacak benim için . bizim sago ile olan her parçamızı çok sevdiğinizi biliyorum ve yenilerini dinlemek hakkınız veya yenilerini yapmak hakkımız ve sizlere borcumuz biz daha ölemedik zamanımız ve bu şansımız var .. umarım bu çağrımı duyacaktır yada birleri kendisine ulaştıracaktır ."

"istanbul attack olabilir ama asli olarak grubum değil içindeki bir kiş yüzünden olabilitesi yuksek diye düşünüyorum .nedense denen parçanın albümünde yer almamıs olması belki diyer bir etken ben eski defterleri kurçalamak istemiyorum sadece adam gibi allaha inana biri olarak ki kendisi şu an için belkide hepimizden daha fazla görevlerii yerine getiriyor olabilir bunu allah bilir burasını kimse bilemez . benim istediğim çok açık ben bir çağrı yapıyorum ve cevabını beklıyorum vermesede kendı paşa gönlü bilir gene darılmam kızmam ama demek istediğimi bir düşünsün çok zaman yok .biz sadece birer kulluz ve kibir gibi şeytanı temsil eden duygulardan arınmış olmak bızım için önemli ve benim hep inandıgım bir şey olan bu yeteneğin kesinlikle boş yere bizlere verildiğine inanmıyorum ve bunu görmememk yada göremek istememmek yanlış olur .."

"arkadaşlar gerçeği isterseniz hi bir fıkrım yok sadece ben sago ile yeni parçalar yapmamızı çok istediğinizi biliyorum artı bende keyıf alıyorum sago ile yaptığım parçalrı dinlerken
ben yenilerini yapmamızın zamanı geldı gecıyor çok gerkız ara verdık dıyıyorum umarım en kötü istemiyorum yada birşey söyler bizde biliriz herkes bilir nedenini benim anlık ak sagonu ak demek istmiyorum yanlış anlamayın sakın. sadece söylemek istediğim ne söyleyecekse bana nedenınıde söylesın ve herkes bilsin ben bu kadar açığım"
Dr.Henker
Dr.Henker
Admin
Admin

http://animevemangaseverler.yetkin-forum.com/